Zkušenosti

MUDr. Jiří Benda je renomovaným odborníkem v oblasti praktického zubního lékařství a stomatologické chirurgie, který měl za dobu svého téměř čtyřicetiletého působení v oboru možnost nasbírat mnoho cenných praktických i teoretických zkušeností, jež z něj k dnešnímu dni dělají jednoho z nejuznávanějších a nejvyhledávanějších zubních lékařů v Praze a jejím blízkém okolí.

Jelikož jsme toho názoru, že objektivního hodnocení lze dosáhnout pouze za pomoci vyjádření samotných pacientů, dovolte nám na tomto místě citovat některé z mnoha pozitivních ohlasů vztahujících se k osobě MUDr. Jiřího Bendy, které jsou aktuálně umístěny na serveru www.znamylekar.cz:

  • Výborný lékař, úžasný člověk – excelentní spojení. Doporučuji.“ (Paní Jana)
  • MUDr. Benda je nejlepší stomatolog, kterého jsem kdy měla! Je sice pravda, že vzhledem k faktu, že je to soukromý lékař, platím mnohem více, než jsem byla zvyklá, ovšem péče je o 300% lepší než ve státních zařízeních! Rozhodně doporučuji, do zdraví se investovat vyplatí!“
  • Pan doktor Benda patří bezpochyby k nejlepším stomatologům, které jsem kdy zažil. I když uznávám, že nepatří k nejlevnějším. Doslova bych řekl, že má svou profesi „pevně v rukou“. Má skutečně něco, co mnohým lékařům chybí: jistotu a rychlost při zákroku… a i něco navíc. Umí vás uklidnit, ujistit, přesvědčit, že to prostě půjde dobře. A pokaždé to tak bylo. Je jasné, že toto jsou vlastnosti obzvláště v zubním lékařství k nezaplacení. Uznávám, že jeho holistický až alternativní pohled na medicínu a zdraví pacienta může někomu přijít rušivý, ale i toto mi přišlo smysluplné a zajímavé. Ale zpátky k jeho odbornosti: skutečně jeden z nejlepších zubních lékařů, které jsem zažil.“ (Richard Herrmann)

Za tyto a mnohé další ohlasy Vám převelice děkujeme!